2e bekerronde F1

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op zondag 1 november 2015 21:36 door Andre Rompen.

2e ronde beker voor onze F1 al vroeg, om 9.00u uit tegen Schimmert F1.

De herfstvakantie zat nog een beetje in de benen, waardoor Schimmert een paar keer gevaarlijk voor het doel kwam maar Joeri wist zijn doel schoon te houden. Achterin hadden Jesse en Sjuul het goed voor elkaar en door een schot op doel dat de keeper los liet kon Len hoog in het doel de 0-1 binnen schieten.
Na meer kansen voor Schimmert viel dan ook verdiend de gelijkmaker voor rust. Na rust gelijk een meer aanvallend Schimmert maar door een paar aardige combinaties wat schoten van Tom op het Schimmertse doel.
Meer onder druk viel vlak voor de tijd de 2-1 voor Schimmert door een van richting veranderd schot, en Tom had nog een kans om een mooie voorzet te verzilveren maar schoot helaas over.
Een leuke pot voetbal met een terechte uitslag: 2-1.