Bestel hier ons jubileumbier: Geuldalsch Blond

Algemeen
Geschreven op donderdag 25 april 2024 20:33 door Ralph Souren.

SV Geuldal viert in 2025 zijn 10-jarig jubileum. Speciaal ter ere van dit feest presenteren we ons eigen jubileumbier: Geuldalsch.

Met Geuldalsch willen we samen met iedereen die onze club een warm hart toedraagt proosten op 10 jaar SV Geuldal. De opbrengsten van het bier komen volledig ten goede aan de festiviteiten tijdens het jubileumseizoen.

Als eerste brengen we Geuldalsch Blond op de markt. Een verfrissend blond bier met de smaak van sappige perziken, sprankelende citrus, kruidige kardemom en een zacht vleugje hop. Deze echte dorstlesser neemt je mee langs de glooiende heuvels en kabbelende beekjes van het Geuldal. Neem een fles, voel de zon op je gezicht en geniet van elke verfrissende slok.

Bestel nu je eigen Geuldalsch Blond door het bestelformulier op deze pagina in te vullen.

Cheers op tien jaar van (sportief) succes, kameraadschap en lokale trots!

Klik hier om het bier te bestellen