C1 wint eenvoudig bij SVME.

Algemeen Archief - 2014/'15
Geschreven op zaterdag 11 april 2015 18:12 door Bart Schrouff.

De C1 speelde vandaag in Mariadorp-Eijsden tegen SVME C1.

Na twee weken rust moesten we vandaag weer aan de bak. Omdat de A2 bij Maastricht afgesloten was, werd het een ritje door de mooie bossen en velden van het Heuvelland. Uiteindelijk waren we toch nog op tijd in Mariadorp. De wedstrijd begon en al snel was duidelijk dat we sterker waren dan onze tegenstander. Jammer is dan dat we meegaan in hun spel. Onze inzet was goed maar we speelden niet altijd even slim en hielden het veld niet breed genoeg. Voor de rust wist Ruben de 0-1 te scoren na voorbreidend werk van Kylian. Na een aanval over rechts was Mark attent en scoorde vervolgens de 0-2. Dit was tevens ook de ruststand. Na de rust kregen we meer ruimte en hierdoor kwamen we vaker voor het doel. Na goed doorzetten van Nils wist hij de 0-3 te scoren. Helaas kregen we uit een corner nog de 1-3 tegen. Het slotakkoord was weer voor ons doordat Ian mooi de 1-4 scoorde. Een verdiende overwinning voor onze C1. Complimenten dat we ons niet uit het spel lieten halen door de “warrig leidende” scheidsrechter die helaas te weinig uit de middencirkel kwam….. 🙂