Compliment voor een geweldig trainingsweekend ’15

Rabo Trainingsweekend
Geschreven op dinsdag 8 september 2015 21:48 door SV Geuldal.

Namens de jeugdcommissie willen we de organisatie van het TW ’15 danken voor een fantastisch weekend.

Van vrijdagavond bij het uitreiken van de kleding aan alle spelers, de zaterdag met een schitterende trainingsdag voor alle deelnemers, een indrukwekkende overnachting en de afsluiting op toernooizondag met het uitroepen van de speler van het weekend. Alles verliep in een hele mooie voetbalsfeer op de SV Geuldag accomodaties waarbij vooral alle spelers (126!) een geweldige inzet hebben getoond.

Naast de spelers, jeugdleiders en ouders willen we vooral ook de organisatie een compliment maken voor een zeer mooi TW ’15!

We verheugen ons nu al op het TW ’16!

Namens de jeugdcommissie