D1 na top seizoen in het zonnetje gezet

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op maandag 23 mei 2016 12:00 door Ralph Souren.

Onze D1 zette zaterdag met een 1e plaats in de Geuldalcup een spreekwoordelijke kroon op een bewogen voetbaljaar. 15 gemotiveerde voetballer rond de leeftijd van 12 jaar, allen uit Sjin en Wielder, knokte afgelopen jaar voor alles wat ze waard zijn en het resultaat mag er zijn!

In de najaars-reeks ongeslagen kampioen in de 2e klasse 602, Bekerfinalist in de KNVB beker en winnaar van de Geuldalcup. Daarbij ook nog aan te tekenen en hecht team waar vriendschap, plezier en voetbal in een prima harmonie samengaan. Met name hierdoor wisten de mannen prima partij te geven afgelopen seizoen in de 1e klasse 601. Een topprestatie!!

Onze vrienden van de D1 vonden dit dan ook meer dan voldoende aanleiding om onze mannen eens duchtig in het zonnetje te zetten. Het gehele team ontving een prachtig presentatie tenue.

Roland van Breemen Bouwadviseurs
Paul van Bouwadvies Nass
Ramona en Marcel van Party Bowling Schin op Geul

Bedankt voor dit mooie cadeau! We zullen jullie namen met trots dragen!

D1 na top seizoen in het zonnetje gezet.

D1 na top seizoen in het zonnetje gezet.

D1 na top seizoen in het zonnetje gezet.

D1 na top seizoen in het zonnetje gezet.

D1 na top seizoen in het zonnetje gezet.