Dames 1 trainer Raunchy Gelissen stopt na dit seizoen

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op zaterdag 14 mei 2016 07:59 door SV Geuldal.

Na rijp wederzijds beraad hebben SV Geuldal en dames 1 trainer Raunchy Gelissen besloten na dit seizoen niet met elkaar verder te gaan. 

Raunchy gaat waarschijnlijk elders een nieuwe uitdaging aan en SV Geuldal op zoek naar een nieuwe trainer voor Dames 1. Nieuwe ontwikkelingen komen eraan mede omdat een aantal meisjes C straks moeten doorschuiven en de selectie daardoor erg groot gaat worden. Waarschijnlijk net niet groot genoeg voor een tweede team wat erg jammer zou zijn voor de langere termijn. Als we namelijk met een selectie kunnen gaan werken dan kan de nieuwe trainer ook een ambitiemodel inbouwen wat de kwaliteit alleen maar ten goede zou komen. Voorwaarde is natuurlijk dat onze huidige dames blijven voetballen en die nieuwe uitdaging mee aan willen gaan. Er mogen ook wat dames bijkomen en dan heeft het ook kans van slagen. De jongere speelsters kunnen dan op 1 en 2 inschuiven waardoor ze kwalitatief meer kansen hebben om zich te verbeteren. De oudere dames hebben dan een keuze, een lekkere pot voetballen op 2 of met 1 mee voor een ambities programma. Je krijgt dus meer mogelijkheden daardoor en voor een trainer is het heerlijk om een brede selectie ter beschikking te hebben. Vooralsnog toekomst muziek maar we gaan eraan werken……….Raunchy, veel succes gewenst verder en dank voor je inbreng en inzet!