Dames verbeteren doelgemiddelde…….

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op zondag 1 november 2015 15:00 door SV Geuldal.

De dames 1 namen het vandaag op tegen de dames van Rood-Groen die door omstandigheden maar met 9 speelsters aantraden…..

Dames 1 SV Geuldal speelde voor het eerst met een echte selectie, van de beschikbare 20 speelsters konden er vandaag 16 meedoen. Na een lange warming-up gingen de dames van Geuldal gretig aan de slag vanaf het beginsignaal. Met Rachel in de spits gingen we goed van start, vrij snel stonden we met 2 – 0 voor doordat zij goed aannam en scoorde. Femke nam de 3-0 voor haar rekening waarna Rachel weer twee keer mocht scoren uit goed aangespeelde ballen. Lisa miste nog een slecht ingeschoten penalty wat zij even later weer een beetje goed maakte door toch te scoren in de lage hoek, 6-0. De 7-0 werd wederom door Femke koelbloedig ingetikt en Roos mocht de 8-0 aantekenen. Nena kreeg een aantal kansen gecreëerd door haar eigen goede start snelheid en scoorde daar een maal uit, 9-0. De 10-0 kwam wederom van Rachel der voet en Demy mocht de 11-0 aantekenen. Aandachtspunt vandaag was dat we weer inzakten in de laatste 12 minuten van de eerste helft doordat we teveel naar elkaar toe voetbalden. Femke snapte dat goed de tweede helft, ze maakte het speelveld breder waardoor de tegenstander met 9 speelsters nog eerder moe werden en er meer ruimte werd gecreëerd door het midden. Anouk, Nena en nog een paar anderen op toerbeurt kregen dotten van kansen maar konden deze helaas niet benutten mede omdat de keepster van de Rood-Groen steeds beter ging keepen. 11-0 is natuurlijk wel een mooie uitslag, proficiat dames!! Ga zo door!!