De eerste (mini) nacht van Gulpen

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op dinsdag 21 juni 2016 07:28 door Andre Rompen.

Wat een ervaring voor onze deelnemers….ofschoon we voor de afstand onze hand niet omdraaien ( bijna 8 kilometer)  was het moment ( s ’avonds  20.00 uur) een moment waarop we ons normaal opmaken voor de aankomende nachtrust. In plaats van de pyjama hadden we nu stevige wandelschoenen aan…..voor onze eerste mini nacht van Gulpen en dat met  enige nieuwsgierigheid…..en licht gespannen.

In Gulpen heerste al een behoorlijke bedrijvigheid. Alles stond al klaar voor de grote lange nacht. Er waren al veel grote mensen op de been…hier tussendoor bewogen we ons,  na de melding bij de jury langzaam naar de startlijn.

Daar werden we hartelijk en met een warm applaus verwelkomt. Het is bijna 20.00 uur. Dan klinkt nog uit volle borst het Limburgs volkslied en vertrekken we voor een bijna twee uur durende geweldige en gezellige avondwandeling door ons mooie 5 sterrenlandschap.

Voor onze SV Geuldalvrienden een peulenschil. Maar wel als visitekaartje van de club….

Knap gedaan allemaal,

Volgend jaar wéér……