De laatste loodjes van een vreemd seizoen

1ste elftal
Geschreven op zondag 14 juni 2020 19:47 door Bart Schrouff.

Vanochtend waren ruim 24 spelers aanwezig op de voorlaatste training van het seizoen 2019-2020. Een seizoen dat de boeken in zal gaan als het Corona-seizoen. Na een korte warming-up werden er 6 teams gemaakt en een klein voetvolleytoernooi gespeeld met 1,5 mtr afstand. Komende vrijdag zal de laatste training zijn van het seizoen voor de senioren van 19.00 tot 20.00 uur daarna zullen we op gepaste wijze het seizoen afsluiten. De voorbereidingen van het nieuwe seizoen zijn inmiddels volop bezig en in de jeugdafdeling zien we met name aan de onderkant een flinke groei van het aantal mini-f-jes. Ook bij de alleroudste jeugd zien we een behoorlijk toename van nieuwe leden waardoor we het volgende seizoen weer een eigen JO19-team hebben. In de jeugdafdeling hebben we het komende seizoen in elke leeftijdscategorie een eigen team waardoor iedereen met zijn eigen leeftijdsgenoten kan voetballen. De komende dagen zullen we dagelijks de nieuwe gezichten bij SV Geuldal presenteren op zowel de jeugd, dames en senioren-teams.