De laatste loodjes…..

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op zondag 3 april 2016 14:36 door SV Geuldal.

Nu het einde van de competitie in zicht is gaan de details een belangrijke rol spelen. Zaken zoals teamspirit, conditie, overzicht, rust en controle geven vanaf nu de doorslag…….

Thuis, in Wylre, tegen RKHBS dames 2, dat vorige week een gelijkspel afdwong tegen de koploper Chèvremont, stond vandaag weer veel op het spel. Vooral mentaal is het belangrijk om nu te blijven winnen. We zagen in ieder geval een spannende wedstrijd met veldoverwicht voor SV Geuldal dames 1. We waren sterk in de opbouw maar in de aanval moesten we het echt hebben van “door de linie’s heen breken”. Vrij vroeg kwamen we op 1-0 door een goal waarbij de keeper van de tegenstander de bal even los liet waardoor een van onze spitsen in gelegenheid werd gesteld om te scoren. Vrij kort daarna brak de tegenstander door onze verdediging heen en scoorde de 1-1. Daarna werd het 2-1 voor SV Geuldal maar deze werd door onze goed fluitende scheidsrechter na overleg met de grensrechter van de tegenstander afgekeurd wegens buitenspel, terecht bleek achteraf. Toch lieten onze dames het er niet bij zitten en pakten vrij snel de draad weer op. Ook werd er nog twee keer op de lat geschoten en gekopt maar desondanks bleven we doordrukken en het tempo hoog houden. De 2-1 en de 3-1 volgden direct daarna en we gingen de rust in. Direct na rust scoorden de tegenstanders de 3-2 omdat onze verdediging niet “gesloten” stond waardoor de spits van RKHBS wederom kon doorbreken én scoren. Daarna volgden legio kansen voor onze dames en het veldoverwicht werd op dat moment echt duidelijk. Emmy, Noa, Anouk en Rachel braken om de beurt door maar kregen de bal niet in het doel, mede door een attente keepster bij de tegenstander. Wat later in de tweede helft werd de 4-2 gescoord. De kracht vandaag lag vooral in het feit dat we enorme inzet toonden. Goed gedaan dames!!