E2 haalt opnieuw uit

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op zondag 4 oktober 2015 12:51 door Ruud Dautzenberg.

Het was lekker weer voor een goede pot voetbal! SV Geuldal E2 tegen IBC’03/RKVCL E3. De thuiswedstrijd werd gespeeld in Strucht.

Het team dat nu al een paar keer samengespeeld heeft, bestaande uit Lucius, Justin, Rafaël, Corné, Cas, Jurre, Dinand en Joeri (Raf was afgemeld voor vandaag) speelde een leuke partij. Na aanvankelijk wat terughoudendheid werd de tegenpartij al vlot voorbijgestreefd. Het werd snel 1-0 voor Geuldal. In de achterhoede was het even zoeken naar ieders juiste plek en dat zorgde voor 1-1. De voorhoede loerde op iedere kans en sloot een aantal succesvol af, maar Justin moest toch ook nog vaak ingrijpen aan de andere kant. In de rust (6-1) zei vervangend leider Ruud dat het prima ging maar dat iedereen wel moest blijven letten op het verdedigen. In de tweede helft gingen de jongens op de goede weg door. Door het betere verdedigen van Corné en Lucius en prima keeperswerk van Justin konden de anderen zich bezighouden met mooie aanvallen en goed samenspel en werd de voorsprong uitgebreid tot de eindstand van 12-2 (extra vermelding voor de hattrick van Rafaël). Ga zo door mannen!