Eerste punten voor Meiden MD1

Algemeen Archief - 2014/'15
Geschreven op zondag 12 oktober 2014 21:09 door SV Geuldal.

Deze zaterdag stond de uit-wedstrijd tegen EHC/Heuts MD1 op het programma.

In het zonnetje speelden onze meiden een prima wedstrijd. Alle meiden deden uitstekend hun best. Achterin werdt de bal vakkundig tegen gehouden en weer netjes naar voren gepased. Voor rust was het Diede die Struchter Boys/Wijlre MD1 op voorsprong bracht door een prima doelpunt te scoren.

In de rust konden de meiden genieten van een bekertje ranje en even op adem komen. Na rust het zelfde spelbeeld. Een hard werkend team dat de eerste punten wil binnen slepen. Britt maakte het tweede doelpunt, 0-2. Dit is tevens de eindstand.

De nul is van de ranglijst. Volgende week een weekje vrij. Op 25 oktober staat de bekerwedstrijd tegen Bunde MD2 op het programma.

Meiden een fijne herfstvakantie.

Micha & Maurice