F1 succesvol op Straatvoetbaldag 2015 in Klimmen

Algemeen Archief - 2014/'15
Geschreven op dinsdag 5 mei 2015 19:05 door SV Geuldal.

Voor de 2e keer op rij hebben twee F1 teams van SV Geuldal meegedaan aan de jaarlijkse straatvoetbaldag georganiseerd door FysioCare Klimmen. Dit jaar was een extra hoogtepunt het bezoek van straatvoetbal ambassadeur Edgar Davids. Hij en Umberto Tan vormen het bestuur van de Straatvoetbal Bond Nederland (www.svbn.nl) die dit evenement elk jaar op Bevrijdingsdag organiseren.

De spelers waren zeer in hun nopjes toen ze op de foto mochten met deze oud-international (en speler van o.a. Ajax, Juventus, Barcelona, Inter Milaan en AC Milan).

Het team Brand Boys (met Dinand Schillings, Sjuul en Sylvain Vleugels, Babet Kuipers en Len Stassen) eindigde het toernooi zeer verdienstelijk als 4e. Het andere team werd uitgeschakeld in de poule fase (ofschoon ongeslagen).

Volgend jaar zullen we er zeker weer voor zorgen dat er 1 of meerdere SV Geuldal teams mee zullen doen aan dit mooi initiatief.

Ook L1 had een nieuwsitem over de Straatvoetbaldag in Klimmen:

http://www.l1.nl/video/l1sprt-edgar-davids-op-straatvoetbaldag-klimmen

Een mooie reclame voor onze nieuwe tenues !

IMG_1670

F1 met Edgar Davids 20150505