Flitsende start JO15-1.

Archief – 2017/’18
Geschreven op zondag 11 maart 2018 21:39 door Bart Schrouff.

Na het kampioenschap in de najaarscompetitie mag onze JO15-1 het in het voorjaar een klasse hoger proberen. De eerste wedstrijd was uit naar BMR/SNC’14. Op het mooie complex in Mheer kwamen onze jongens super uit de startblokken. Binnen enkele minuten was al duidelijk dat SV Geuldal feller was en beter de combinatie zocht. Ivo maakte binnen de eerste 20 minuten 4 doelpunten en de stand was 0-4, BMR/SNC’14 was nog niet echt gevaarlijk aan het doel bij Keanu geweest. Achterin speelde Ivan weer als een rots in de branding. Na circa 25 minuten kon de keeper van BMR/SNC’14 een schot van Ivo niet klem houden en was het Ruben die de rebound mooi scoorde, 0-5! In de slotminuut van de eerste helft was het oud Geuldal speler Senne die met een kopbal de 1-5 scoorde. Hierna was het rust. Zo goed als de eerste helft was, zo bedenkelijk was het niveau in de tweede helft. BMR/SNC’14 gooide nog meer fysiek in de strijd en ging hierbij toch enkele malen over de schreef. De frustratie bij de aanvoerder van BMR/SNC’14 was dermate hoog dat hij een slaande beweging maakte naar een speler van ons en hij werd dan ook terecht uit het veld gestuurd. Geuldal ging in het spel van BMR/SNC’14  mee en vergat de score uit te bouwen. Uiteindelijk werd in de 2e helft niet meer gescoord en bleef de stand 1-5, een verdiende overwinning en een mooie start in de voorjaarsreeks.