GD5: Hoor de wind waait door de bomen!

Algemeen Archief – 2016/’17
Geschreven op maandag 21 november 2016 20:47 door SV Geuldal.

Zoals we de laatste weken gewent zijn van GD5, begint de wedstrijd altijd al de avond van te voren. Aangezien het erg onstuimig weer was geweest was iedereen benieuwd of de wedstrijd wel door zou gaan. Elke 5 seconden zat wel iemand op de app om te vragen of men nog een uurtje kon doorzakken of op tijd naar huis moest om op tijd in Strucht te verschijnen voor de wedstrijd tegen Mechelen. Makkelijk werd het niet gemaakt toen er een bericht op de Geuldal 5-app verscheen ( zie foto ), waarop de wedstrijd was afgelast….dit bleek later een gemanipuleerde foto te zijn en de wedstrijd gewoon doorging. De titel van dit verslag staat niet voor niets, het weer was toch echt wel “stormachtig” te noemen. De wind was een behoorlijke factor waarmee zeker rekening moest worden gehouden.                           Mechelen was zeer gebrand, zouden ze deze pot winnen, dan zouden zij de koploper worden. Dit bleek ook in de vliegende start van Mechelen, binnen 5 minuten was de achterhoede niet alleen verrast door de wind, maar ook door de wervelwind voorin bij Mechelen. Voordat men het wist stond het al 0-2 voor de tegenstander. De goed keepende Paulus wist hier ook geen antwoord op, aangezien de rebound voor hem niet te keren was. GD5 had echt zichtbaar moeite met de wind en met het snelle spel van Mechelen, mn de jonge voorhoede was steeds in beweging waarmee de achterhoede moeite had. Toch kwamen er ook enkele kansen voor GD5, een afstandschot van onze Roy B, wist de keeper ook maar met moeite te keren. Helaas was dit maar een speldenprikje en stoomde Mechelen gewoon door. Een goed opgezette aanval zorgde voor het 0-3 waarmee de beide ploegen de rust in gingen. Een rust waar het wel erg rustig was binnen het kleedlokaal, iedereen was waarschijn zijn zonden aan het bedenken om vervolgens die tweede helft maar snel achter zich te laten. Toch hervat zich het team en merkte men dat het windvoordeel toch echt werkt. De eerste kansen waren dan ook echt voor de thuisploeg, die, als ze zuiniger ermee om waren gegaan, de achterstand kleiner hadden kunnen maken. Mechelen was dan ook even niet te zien en lieten ons meer en meer in het spel komen. Toch merkte men dat deze najaarswedstrijd in deze weersomstandigheden door beide ploegen niet als aangenaam wordt ervaren. Het slotakkoord is dan ook aan onze keeper, deze had echt zijn best gedaan om het doel schoon te houden maar schatte een hoge voorzet op het doel net iets verkeerd in waardoor het 0-4 onder de lat terecht kwam. Hierna was al iedereen met zijn gedachte bij een lekkere pot bier in de kantine.

Eindstand 0-4……een wedstrijd om snel te vergeten!

Volgende week Rood Groen LVC’01 Uit…..dit is altijd een fikse maar geen onmogelijke opgave!