Geslaagd indoor voetbaltoernooi

Algemeen
Geschreven op zondag 21 januari 2018 11:24 door SV Geuldal.

Zaterdag j.l. vond het eerste gezamelijke indoor voetbal toenooi plaats samen met Hellas en Eys/Simpelveld.

Alle jeugd categorieen van alle deelnemende verenigingen hebben deelgenomen aan een prachtige eerste opzet van een gezamenlijk indoor voetbal toernooi. Georganiseerd door Hellas, Eys/Simpelveld en Geuldal.

De allerkleinste voetbalsterretjes tot de senioren in spe maakten hun opwachting in de soccer-arena en met succes. Prachtige wedstrijdjes, mooie doelpunten en vooral een sportief en geslaagd toernooi.

Met dank aan alle deelnemers maar vooral ook de deelnemende verenigingen Hellas en Eys/Simpelveld voor de prettige en mooie samenwerking.

Tot volgend jaar!

Namens de jeugdcommissie SV Geuldal