Geslaagde Koempelcup activiteiten voor E- en F-jeugd SV Geuldal

Algemeen Archief – 2016/’17
Geschreven op vrijdag 22 juli 2016 22:05 door SV Geuldal.

Koempelcup

In het kader van de Koemelcup georganiseerd door Roda JC, dit jaar in samenwerking met de gemeente Gulpen-Wittem, hebben meerdere E- en F-teams van SV Geuldal een maatschappelijke bijdrage geleverd.

Zo hebben de F-spelers hun handen uit de mouwen  gestoken bij een grote zomer-schoonmaakactie in het speelpark bij de basisschool Op de Tienbunder in Wijlre. Daarnaast hebben ze een deel van het speelpark klaargemaakt voor de aanleg van een nieuwe Vlindertuin. In de onderstaande foto krijgen de kinderen de laatste instructies voordat ze met z’n allen aan de slag gaan.

IMG_0589

De E-spelers hebben samen met de kinderen van het AZC in Landsrade een zeer geslaagde spellen- en voetbal-middag gehouden. Na afloop werden er tevens 4 ballen geschonken aan de deelnemende kinderen. Gezien de zeer positieve reacties van zowel de SV Geuldal spelers als ook de kinderen in Landsrade, zal dit bezoek zeker een vervolg krijgen in het komende voetbaljaar !

DSC_9745

DSC_9785