Geuldal D1 hard onderuit in Scharn……

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op maandag 4 april 2016 09:04 door SV Geuldal.

Hallo mensen welkom bij de samenvatting Scharn vs. SV Geuldal.

Het begon allemaal op een zonnige dag in april om 11.15. Scharn kwam voor door een doelpunt uit een hoekschop. 1-0. 2 minuten na het tegen doelpunt ging SV Geuldal naar voren en scoorde Scott Caubo 1-1. SV Geuldal ging het nog eens proberen en het lukte bijna uit een super spannende situatie schoot SV Geuldal op de paal. Scharn kreeg alweer een hoekschop en door een eigen doelpunt kwam SV Geuldal weer op achterstand 2-1. Net voor rust kreeg Scharn een hoekschop 3-1

En na de thee kreeg Scharn een hoekschop het werd 4-1. Uit een gewoon doelpunt scoorde Scharn het werd 5-1.

Bedankt voor het bekijken en het lezen van deze samenvatting.

Bedankt Youri mulder en Kevin Blezer, Evert ten Napel