Hellas D1 – SV Geuldal D1 1-3 (0-2)

Algemeen Archief - 2014/'15
Geschreven op maandag 30 maart 2015 08:09 door SV Geuldal.

Vandaag moesten we tegen Hellas uit. Wij mochten aftrappen. We begonnen vrij goed aan de wedstrijd. daardoor scoorden Ivo al snel de 0-1 en na de goal gingen we goed verder. Daardoor scoorden Ivo ook snel weer de 0-2. we gingen de rust goed in met een 0-2 voorsprong. Na de rust dachten we het klusje geklaard te hebben. Maar dat bleek anders te zijn. We verloren alertheid en kregen een goal tegen 1-2. Hellas bleef ons onder druk zetten dit ging heel lang zo door. Vlak voor het einde scoorde Milan een prima goal 1-3. Vrij snel na de goal floot de scheids af. Yes weer 3 punten. Volgende week is er geen wedstrijd dus kunnen we extra lang na genieten. Man van de wedstrijd was Milan: hij speelde super op zijn nieuwe plek, bleef er voor knokken en scoorde ook nog een mooie goal
Wedstrijd verslag:Tim