Jeugd SV Geuldal op cover magazine

Rabo Trainingsweekend
Geschreven op donderdag 1 oktober 2015 18:52 door Ralph Souren.

Alle jeugdleden die deelgenomen hebben aan het Trainingsweekend 2015 krijgen deze week een unieke editie van het SV Geuldal Magazine. Het tijdschrift, met 120 unieke covers, staat geheel in het teken van de 13de editie van het Trainingsweekend. Er wordt terug gekeken naar de historie, de penaltybokaal en het talent van het jaar: Raiko van Kempen. Verder krijgen de helden uit de kantine het woord en is te lezen hoe de jeugd inspireerde voor de volledige fusie van Struchter Boys en VV Wijlre.

Dit tijdschrift is tot stand gekomen naar een idee van Ralph Souren. De coverfoto’s zijn gemaakt door Roel van Weersch – NR Studio. Grote dank gaat uit naar alle sponsoren van het #TW15 die dit boekje mede mogelijk hebben gemaakt.

Het SV Geuldal Magazine zal te lezen zijn in beide kantines.

Hoe voelt het om een echte prof te zijn? De jeugd van SV Geuldal komt daar snel achter, want zij krijgen deze week…

Gepostet von SV Geuldal am Donnerstag, 1. Oktober 2015