JO15-2 vecht zich knap terug

Archief – 2017/’18
Geschreven op maandag 26 maart 2018 14:00 door Andre Rompen.

Zaterdag stond de eerste competitiewedstrijd van de JO15-2 tegen Walram JO15-2 op het programma.

Nog ietwat onwennig stonden de mannen op veld, het gemis aan wedstrijdritme werd meteen bestraft, na enkele minuten stonden we achter. Toch wist Ivan ook nog snel  te scoren.

Met een 1-3 achterstand gingen we de rust in.

Meteen na rust wist Walram toch de score naar 1-5 te brengen. Na enkele tactische aanpassingen aan onze kant, kregen de mannen toch meer grip op de wedstrijd. Ivan kreeg het op zijn heupen en wist met enkele fantastische akties te scoren. De jongens van Walram werden nerveus en raakten geiiriteerd wat erin resulteerde dat we op 5-5 kwamen en lutele minuten voor tijd de winnende 6-5 scoorden.

Chapeau !