JO19 toont veerkracht.

Archief – 2017/’18
Geschreven op dinsdag 17 oktober 2017 18:17 door Bart Schrouff.

Afgelopen zaterdag speelden we de uitwedstrijd tegen Jekerdal JO 19-2. De meningen over kunstgras lopen nog al uiteen, maar over het het kunstgrasveld in Jekerdal naast de atletiekbaan kan maar een oordeel bestaan: belabberd en gevaarlijk om op te spelen. Dit veld is waarschijnlijk nog nooit geborsteld en inmiddels is het een harde ondergrond. Onze rechtsback Gosjan heeft er naar alle waarschijnlijkheid gescheurde enkelbanden aan over gehouden. Conclusie: een ouderwets grasveld is zo slecht nog niet. Dan de wedstrijd, de eerste helft ging redelijk gelijk op met kansen over en weer. Geuldal kwam op een 0-1 voorsprong na goed doorzetten van Nils Adang. Helaas lieten we ons even later foppen aan de achterlijn toen de rechtsbuiten van Jekerdal drie spelers omspeelde en via een keiharde punter de bal in de kruising schoot. In de 2e helft meende de scheidsrechter een stempel op de wedstrijd te moeten drukken door Geuldal voor 10 minuten met 10 te laten spelen na commentaar op de leiding. In deze tijdstraf kreeg Jekerdal vervolgens en strafschop die echter over geschoten werd. Toch kwam Jekerdal op voorsprong na een mooie aanval in de 80e minuut. Onze keeper Chris Schrouff hield ons toen met enkele mooie reddingen in de wedstrijd. Uiteindelijk wist Kylian Maessen een foutje van de Jekerdal-doelman af te straffen en kregen we toch nog waar we recht op hadden, namelijk een punt. Het spel van onze JO19-1 kan zeker beter maar dat was afgelopen zaterdag erg moeilijk op het kunstgras in Jekerdal. Na afloop lieten de jongens zich het “Jupje”goed smaken en dat hadden ze wel verdiend. Laten we hopen dat de blessure van Gosjan meevalt, beterschap kerel!