JO19 verslaat Eijsden

Archief – 2017/’18
Geschreven op zondag 25 maart 2018 11:30 door Bart Schrouff.

Onze JO19 speelde gisteren de eerste wedstrijd van de voorjaarscompetitie. De omstandigheden waren prima, lekker weer, een prima veld en een leuke tegenstander. Ondanks vijf afwezigen stonden we met twaalf spelers aan de start. We begonnen de wedstrijd goed en we kregen enkele kleine kansjes. Na circa 20 minuten  opende Ian de score met een mooi afstandsschot na goed doorzetten. Eijsden werd hierna iets sterker en raakte na een mooie vrije trap de paal. Geuldal knokte zich terug in de wedstrijd en bleef goed de combinatie zoeken. Tegen het einde van de eerste helft beloonde Ischa zichzelf na weer eens goed fel het duel aan te gaan. Hij kwam op de achterlijn een op een  met de keeper van Eijsden en scoorde beheerst in de lange hoek, 2-0! Dit was ook de ruststand. Na de rust bleef Geuldal de betere ploeg met de betere kansen. Op de counter werd Eijsden er diverse malen uitgelopen, echter zowel Nils, Ischa, Gosjan en Ruben wisten niet te scoren. Na een mooie corner van Nils scoorde Ischa vervolgens met het hoofd de 3-0. Even later scoorde Ischa ook nog zijn derde treffer van de middag 4-0. Dat Eijsden uiteindelijk in de laatste minuut nog de 4-1 wist te scoren was jammer maar complimenten voor het hele team,een mooie start van de voorjaarscompetitie. Dat enkele spelers last hadden van  krampverschijnselen kan met twee zaken te maken hebben: goede inzet gedurende de wedstrijd of toch te weinig getraind? Laten we het maar op beide oorzaken gooien. Op de foto Gosjan Frissen die weer zijn eerste competitiewedstrijd speelde na de zware blessure die hij opliep in oktober bij Jekerdal. Welkom terug Gosjan!