Kledinglijn SV Geuldal

Algemeen Archief - 2014/'15
Geschreven op vrijdag 19 december 2014 22:43 door Andre Rompen.

Beste leden,

Vanaf het begin van het seizoen is de jeugdcommissie aan de slag gegaan met het nieuwe tenue. Jullie hebben in grote getale gestemd over een nieuw tenue en inmiddels zijn de sponsors hiervoor geregeld en zijn de shirts, broeken en sokken in productie. We willen echter als jeugdafdeling in de nieuwe voorjaarscompetitie perfect erop staan en zijn daarom nog op zoek naar enkele sponsoren die er ook voor kunnen zorgen dat ook onze jeugdleiders er helemaal piekfijn opstaan en we de laatste puntjes op de i kunnen zetten. Weet u wellicht iemand of wilt u wellicht zelf hieraan een bijdrage leveren neem dan contact op met Roy Knops (06-41789118) of Bart Schrouff (06-20005958). In bijgevoegd bestand treft u de nieuwe kledinglijn aan voor de jeugdafdeling. Deze kleding kunt u zelf kopen bij Ivo’s Sportshop in Simpelveld of Sportshop Relax in Heer-Maastricht. Indien u bestelt voor carnaval zal de kleding tevens kosteloos bedrukt worden met het nieuwe logo van de jeugdafdeling. We wensen u prettige kerstdagen en een gelukkig en sportief 2015.

Bekijk hier de kleidinglijn van SV Geuldal