Meiden onder 15

Algemeen Archief – 2016/’17
Geschreven op maandag 3 oktober 2016 21:01 door SV Geuldal.

Vandaag spelen we uit tegen RKHSV.

We starten met de aftrap en hebben meteen al een aantal kansen. Er worden mooie combinaties gemaakt langs de lijn alleen wil de bal niet het doel in. De tegenstander wordt steeds gevaarlijker. We krijgen door een ongelukkige bal die van richting veranderd helaas de 1-0 erin. Ook de 2-0 voor RKHSV valt er ongelukkig in doordat een medespeler van ons de bal met de voet raakt en de bal ook weer van richting veranderd.

Na een peptalk van onze leiders gaan we er weer voor! Noa scoort een mooie goal. 2-1. Bij ons in de verdediging wordt gevochten voor de bal, maar helaas maakt RKHSV ook de 3-1 en de 4-1.

Helaas hebben we deze wedstrijd verloren, maar zou dat kunnen komen omdat onze leiders niet helemaal geconcentreerd waren na dat feestje van gisteravond…….. (zie foto).

Britt