Mooie inhaalrace F1

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op zondag 3 april 2016 20:44 door Andre Rompen.

Thuis in Wijlre tegen Gulpen F2. Na een afwachtende start een mooie steekpass vanuit het middenveld van Gulpen waardoor vanuit rechts gescoord kon worden schuin langs Kalle: 0-1. Eenzelfde situatie 5 minuten later, Gulpen combineerde snel en counterde naar de 0-2. Wij combineerden ook aardig maar kwamen niet tot kansen. De 0-3 was erg mooi, bal viel uit de kluts voor de voeten van een Gulpen speler die m over Kalle heen lobte: 0-3 ruststand. Na verfrissende ranja van Fien een veel alerter Geuldal F1 en Len maakte een mooie solo vanaf het middenveld knap af in de korte hoek door nog een mooie laatste kapbeweging. Na een combinatie drong Len door de defensie en schoot de bal in de verre hoek: 2-3. Direct na deze aftrap ging Len door op links en schoot de bal naar de vrijstaande Bryce die, in het eindsignaal, in een keer de 3-3 binnenschoot: megacompliment voor de kleine mannen!!