Mutaties selectie seizoen 2018-2019.

Archief – 2018/’19
Geschreven op maandag 18 juni 2018 09:35 door Bart Schrouff.

Nu de overschrijvingstermijn verlopen is, kunnen we de balans opmaken tav de spelers die het komende seizoen deel uit maken van onze selectie. De onderstaande spelers komen naar SV Geuldal toe en we wensen ze veel plezier en succes bij onze vereniging:

Patrick Leise (SV Nyswiller), Stan Caumans (Voerendaal), Max Janssen (vv Hellas), Melvin Bartels (vv Hellas), Kevin Huntjens (SNC’14) en Kjell Speetjens (FC Hoensbroek).

Vanuit de JO19 gaan de volgende spelers over naar de senioren:

Nils Adang, Chris Adang, Luvic Marcus, Ischa Lipsch, Chris Schrouff, Brent Caubo, Denys Smeets, Brian Daniels, Ian van de Berg, Keanu Rikers, Kylian Maessen, Ruben Janssen.

De selectie voor het komende seizoen is hiermee beduidend ruimer dan afgelopen jaar en we zijn er dan ook van overtuigd dat de trainers Roger Stassen en Raunchy Gelissen hiermee een leuk seizoen tegemoet gaan.

Helaas hebben onderstaande spelers besloten elders te gaan spelen, we danken ze voor hun inzet voor SV Geuldal en wensen hun veel succes in hun nieuwe omgeving.

Sem Maessen (RKMVC), Jesse Maessen (RKMVC) en Martijn van Beek (RKMVC).

Om ook weer op een mooi en net sportcomplex te kunnen starten in augustus, zullen we binnenkort nog twee kluszaterdagen inplannen. Hierbij verwachten we wat hulp, want vele handen maken licht werk! Hou hiervoor even de website en app in de gaten. Fijne vakantie voor iedereen!