Nieuwe gezichten bij SV Geuldal / deel 2

Dames elftal
Geschreven op woensdag 17 juni 2020 08:25 door Bart Schrouff.

Nadat we gisteren de nieuwe spelers bij de jeugd aan jullie presenteerden, zijn vandaag de dames aan de beurt. Het komende seizoen beschikt de staf (Abby Meens, Jamie de Groof en Micha Heckmans) van onze dames over een volwaardige selectie en hopen ze de goede prestaties van afgelopen seizoen voort te zetten en wellicht mee te spelen voor een prijs. Het team wordt versterkt met vier dames die de overstap maken van FC Gulpen naar ons: Robin Vermeeren, Nada Dohmen, Fabienne de Mey en Jeanou Sarton (op de foto ontbreekt Robin Vermeeren) Uiteraard wensen wij ze veel plezier en succes toe bij SV Geuldal. Verder positief nieuws voor onze dames is dat we door ondersteuning van vier bedrijven het team in nieuwe tenues kunnen steken! Assurantiekantoor Wiertz-Fanchamps/Regiobank, IDB Jobsupport, Dan Bekkers grondverzet en Verhuur en banketbakkerij Bie d’r Bekker hebben er voor gezorgd dat onze dames er komend seizoen weer piekfijn op staan, waarvoor onze dank. Al met al kunnen we concluderen dat aan alle voorwaarden is voldaan om er een mooi seizoen van te maken. Dames succes en ga er voor!