Nieuwe jeugd-website online

Algemeen Archief - 2014/'15
Geschreven op vrijdag 15 augustus 2014 19:26 door Ralph Souren.

Welkom op deze splinter nieuwe website!

Deze website zal gebruikt worden door de samenwerkende jeugdafdelingen van Struchter Boys en VV Wijlre. Alle informatie die spelers, speelsters, leiders, supporters en andere geïnteresseerde moeten weten zullen ze hier vinden! We streven er naar om deze website zo actueel mogelijk te houden en hopen dat jullie de weg naar www.struchtwijlre.nl en www.wijlrestrucht.nl snel zullen vinden!

Naast de standaard desktop versie is deze website geschikt gemaakt voor iedere mobiele telefoon en tablet! Zo blijf je dus altijd en overal op de hoogte!

Veel plezier op deze nieuwe website!

Het jeugdbestuur

Deze website is ontworpen en ontwikkeld door Ralph Souren.