Nieuwe shirts voor SV Geuldal 1

1ste elftal
Geschreven op maandag 8 oktober 2018 15:40 door Bart Schrouff.

Afgelopen zondag heeft de selectie de nieuwe zomertenues gekregen uit de handen van Ivonne van Breemen, eigenaresse van Groepsaccomodatie ’t Leienhoes te Wijlre. Samen met Houthandel Lemmens uit Schin op Geul zal ’t Leienhoes de komende vier seizoenen op de shirts en trainingspakken van SV Geuldal 1 staan. Van oudsher heeft de familie van Breemen een nauwe band met voorheen vv Wijlre en nu SV Geuldal. Het bestuur van SV Geuldal is dan ook zeer blij om in ’t Leienhoes en Houthandel Lemmens twee lokale bedrijven te hebben die reeds vele jaren hun steun uitspreken aan onze vereniging.

Meer over 't Leienhoes vind je op hun website leienhoes.nl.

Teamsponsoren #SVG1Nieuws #SVG1

Topscorers

#NaamGoals
1.Kylian Maessen7.
2.
Danny Smeets6
3..Kay Hameleers5
3.Alain Lebon 5
5.Ian van de Berg3
5.Nemo Beckers3
5.Kevin Bartels3
8.Jerome Huntjens2
8.Roy Hodiamont2
10.Dani Parlag 1
10.Ischa Lips1