Nieuwe tenues jeugdafdeling SV Geuldal

Archief – 2018/’19
Geschreven op zaterdag 16 maart 2019 18:07 door Bart Schrouff.

De gehele jeugdafdeling van SV Geuldal is door enkele sponsoren compleet in het nieuw gestoken. Door de steun van Party-Bowling Centrum Schin op Geul, Hoveniersbedrijf Mark Mullenders, Ruijters Vastgoedbeheer, Friture Tuutje van Ruudje en Spar Willems te Wijlre staan onze jeugdteams er weer prima op. Het weer heeft dit weekend wat roet gegooid in de presentatie. Om de presentatie niet weer enkele weken te moeten verschuiven heeft onze JO17 bij Party Bowling Centrum Schin op Geul de tenues in ontvangst mogen nemen uit handen van Marcel Brull. Namens de jeugdspelers van SV Geuldal kunnen we alleen maar zeggen: “sponsoren van harte bedank!” De foto’s met de andere sponsoren en teams zullen we komende weken maken en presenteren op onze website.