Nog niet helemaal wakker…

Algemeen Archief – 2016/’17
Geschreven op zondag 6 november 2016 17:05 door SV Geuldal.

Zaterdagmorgen, 09.00 uur achter het kasteel… Op Niek na compleet… zouden we vandaag onze stoere rots in de branding missen? Alle spelers hadden rekening gehouden met een goede nachtrust en een fris en voedzaam ontbijt… dat dacht de technische staf tenminste… vlak voor half tien was de aftrap… Walram JO9-3G was bij ons te gast… we gingen geweldig van start… met de avondwedstrijd van woensdag nog in de benen en in ons achterhoofd… ook nu weer een tegenstander waar wij ons mee konden meten… ofschoon er een scout van Roda JC aanwezig was voor een speler van Walram, kan ons team hem NIET ontgaan zijn. Persoonlijk denk ik dat hij een moeilijke morgen heeft gehad… Ook nu weer golfde het spel heen en weer en stond Justin Walram in de weg bij de eerste goal… Super gekeept Justin! Dan loopt Gabriel mee uit de verdediging en waagt een schot… wat een kracht…mooie bal… net naast. Het is mooi om de ontwikkeling te zien… je ziet dat ze allemaal met sprongen vooruitgaan…wij en het publiek genieten ervan…met een mooie combinatie uit de klonter werd Fenna aangespeeld… en komt gevaarlijk dichtbij de goal, net niet… jammer Fenna… mooie actie. Dan krijgt Mik het even op de heupen… hij speelde ook vandaag weer een sterke wedstrijd… met een snelle passeerbeweging speelt hij zichzelf in een kansrijke positie en maak koelbloedig af… 1-0… Top, Mik…! vrijwel direct uit de tegenaanval maakt Walram de gelijkmaker… tot dat moment waren we bij de les… dan lijkt de slaap toe te slaan… of andere dingen… sterker nog Sem… had zijn kopje meer bij zijn losse tand dan bij het spel…we waren niet vooruit te branden… coachend probeerde ik het geluid van een wekker te imiteren, had op dat moment nog geen effect… helaas… we gingen de duels net met te weinig overtuiging aan en bij balverlies lukte het niet om direct om te schakelen en verdedigend onze taken op te pakken… we kwamen op het middenveld net iedere keer een stap te laat… zelfs onze motor Max kreeg het niet voor elkaar… normaal in zijn goede doen loopt hij elk gaatje dicht in de verdediging en zorgt voor groot gevaar tijdens de aanval… dan gaat het voor de rust even erg snel…1-2… en 1-3 voor Walram. Ook Yousef, Siem en Sem lukte het niet om in deze fase van de strijd het wedstrijdbeeld om te buigen. Terwijl iedereen hard werkte… Justin kon met Gabriel in de verdediging, Walram ook niet tegenhouden… en ook Mik lukte het niet om de opbouw van de tegenstander te ontregelen…
Dan maar de koppen in de pauze bij elkaar steken en elkaar diep in de ogen kijken… want ook nu weer, we zijn gelijk aan onze tegenstander…

Het begin van de tweede helft kende eenzelfde beeld… alleen Justin en Sem hadden van positie gewisseld… toch werden we snel op de 1-4 getrakteerd… zelfs de tactische wissels hadden niet het beoogde effect… en plotseling kwam Max in scoringspositie… koelbloedig maakte hij de 2-4… een sprankje hoop… dan komt Walram via het talentje op 2-5… jammer voor ons… maar er gebeurde toch wat bij ons team… en zoals wij zijn… zien we altijd positieve dingen… daar was ze dan… met haar mooie doelpunt kwam er weer geloof in de ploeg… Geweldig Fenna…!!! 3-5… en in de slotfase van de wedstrijd waren we wakker… nog op tijd?… we kregen nog kansen… nu nog loon naar werken… Justin kwam nog twee keer in mooie positie maar helaas net naast… dan Gabriel van grote afstand… ook net naast… terwijl Sem achterin de zaak dicht hield hoefden we voorin alleen nog maar te scoren… en we werkten samen hard om een ander resultaat uit het vuur te slepen… Yousef en Siem kwamen ook nog enkele keren gevaarlijk mee op… dan nog een kans voor Fenna… oohhh… net over… dan het fluitsignaal… de volgende keer nog vroeger naar bed…? de spelers welteverstaan…