Ook de mini’s in nieuwe tenues SV Geuldal

Archief – 2018/’19
Geschreven op zondag 14 april 2019 10:49 door Bart Schrouff.

Nadat eerder al de JO17 en JO13 de nieuwe tenues hebben gekregen was zaterdag de beurt aan de allerkleinste spelers van onze jeugdafdeling, de JO7. Op bijgaande foto’s bedanken de spelers de sponsoren die met hun naam op de mouw staan voor de komende vier seizoenen: Friture Tuutje van Ruudje uit Wijlre en Spar Willems uit Wijlre bedankt voor jullie steun aan onze jeugdafdeling! De steun heeft blijkbaar goed geholpen want in de nieuwe tenues werd afgelopen zaterdag gewonnen van SJO Simpelveld/Zwart-Wit met 15-8. Bijgevoegd ook nog twee foto’s van onze JO13 waarin ze de rugsponsor Hoveniersbedrijf Mark Mullenders uit Wijlre willen bedanken en broeksponsor Ruijters Vastgoedbeheer uit Maastricht. Mede dankzij deze bedrijven staat onze jeugdafdeling er de komende jaren weer piekfijn op!