Ook de veteranen hebben hun nieuwe SVG-tenues!

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op vrijdag 4 maart 2016 12:40 door Ralph Souren.

Afgelopen zaterdag, onder het toeziend oog van een behoorlijk aantal oud-spelers, mochten ook de veteranen hun nieuwe SV Geuldal-tenues in ontvangst nemen.

Het feit dat zowel de oude Strucht-, alsook de oude Wielderse sponsoren de veteranen een warm hart blijven toedragen, getuigt van de geslaagde samenwerking binnen SV Geuldal. Dit, aangevuld met de sponsoring door enkele “ondernemende” veteranen, zorgt ervoor dat onze oudere garde zich puik kan presenteren.

De tenues zijn gesponsord door “Bie d’r Bekker” en “friture Sousberg” uit Schin op Geul (Sabine en Kevin), “Finest Planning” uit Wijlre (Tim Blom), “Parking ’t Centrum” uit Valkenburg (Erik Lemmens) en “Krauth Verhuizingen” uit Margraten (Giel Ackermans).
Na uitreiking van de tenues werd er een onderlinge partij gevoetbald waar alles wat voetbal leuk maakt in voor kwam: hilarische momenten voor beide doelen, technische hoogstandjes, wondermooie doelpunten, misverstanden en als uitsmijter een tragisch eigen doelpunt……

En nog was de koek niet op…..
Tijdens de aansluitende gezellige avond bij Café Hazen-Wijnen in Wijlre werden alle spelers nog verrast met nieuwe sporttassen.
Deze werden gesponsord door “Bakkerij Henrotte” (Stephan Henrotte) en Café Hazen Wijnen (Gerda en Hein), beiden uit Wijlre.

Wij danken alle sponsoren voor het vertrouwen en hopen hen nog vaak op en langs onze velden te verwelkomen.

20160303_1 20160303_2 20160303_3 20160303_5 IMG_2719 IMG_2720