PAULS nieuwe hoofdsponsor dames

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op maandag 15 februari 2016 22:25 door Ralph Souren.

Gistermorgen waren alle dames van SV Geuldal te gast bij PAULS om daar hun nieuwe tenues in ontvangst te nemen.Vanaf deze week zullen de Dames 1 van onze vereniging er weer tip top uit zien als ze het veld betreden. Naast de shirts, broeken en sokken zijn ook de trainingspakken vernieuwd, dit allemaal dankzij de sponsoring van PAULS IJsboerderij uit Wijlre. Wat ooit begon als kleine boerderijwinkel met groenten, fruit en eieren, is uitgegroeid tot een sfeervolle ijsboerderij waar High Tea een hoofdrol speelt en nu als sponsor van SV Geuldal VR1 door het leven gaat. Een titel om trots op te mogen zijn en voor SV Geuldal ook een sponsor om trots op te zijn!

Wij danken iedereen van PAULS en we hopen hun nog vele jaren te mogen begroeten op onze sportparken.

Foto’s: Thei Wessels

20160215_1