Raiko van Kempen speler van het jaar 2015

Rabo Trainingsweekend
Geschreven op maandag 7 september 2015 20:47 door Ralph Souren.

Raiko van Kempen is gisteravond tijdens het Trainingsweekend uitgeroepen tot speler van het jaar 2015. Na een weekend lang voetballen bleef Raiko de uiteindelijke nummer 2 (Ivo Schrouff) en nummer 3 (Scott Caubo) met 3 en 6 punten voor. De 126 deelnemers werden tijdens diverse oefeningen beoordeeld op hun techniek en inzet waarbij Raiko dus de meeste punten behaalde. Raiko zelf gaf zaterdagavond al aan “er een goed gevoel over te hebben” en was ontzettend blij toen de uitslag bekend werd.

De top 10 van het #TW15 zag er als volgt uit:

1 Raiko van Kempen
2 Ivo Schrouff
3 Scott Caubo
4 Sjors Huntjens
5 Len Stassen
6 Esther Solberg
7 Joep Mullenders
8 Seth Snouck
9 Tim Möller
10 Britt Jansen

De penaltybokaal werd dit jaar gewonnen door Stijn Vonken. De prijzen van de toernooien op de zondagmiddag werden als volgt verdeeld:

Winnaar Champions League:
Real Madrid, Coach: Nena

Winnaar Europa League:
Napoli, Coach: Rob

Winnaar Premier League:
Stoke City, Coach: Veronique

Het trainingsweekend was te volgen via de Facebookpagina van SV Geuldal, www.facebook.com/SVGeuldal. Op deze pagina zullen in de loop van deze week ook nog meer foto’s geplaatst worden. Houdt hem dus in de gaten!

De organisatie wilt iedereen die aan dit fantastische weekend heeft meegeholpen van harte bedanken!

En voor alle deelnemers: houdt jullie brievenbus over een paar weken in de gaten 😉