Seizoensafsluiting seizoen 2015-2016 en afscheid trainers verplaatst

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op dinsdag 24 mei 2016 23:42 door SV Geuldal.

Noodgedwongen is de seizoensafsluiting van de SV Geuldal verplaatst naar zondag 5 juni. Omdat SCM 3 zich terug getrokken heeft uit de nacompetitie vervalt de wedstrijd van zondag 29 mei. Op zondag 5 juni speelt ons 2e elftal nu tegen Sportclub 2 om directe promotie naar de 3e klasse onderafdeling. Kom dus eerst ons 2e aanmoedigen op zondag 5 juni en daarna onder het genot van een natje en een droogje vanaf 13.00 uur napraten over het afgelopen seizoen in de kantine te Wijlre

Tenslotte zal er ook afscheid genomen worden van Martin Froels (interim-trainer 1) en Raunchy Gelissen (trainer dames). Beiden beginnen komend seizoen aan een nieuwe uitdaging. Graag willen we hen even in het zonnetje zetten en hun bedanken voor hun inzet en betrokkenheid van het afgelopen seizoen.