Sint bezoekt voetbaljeugd SV Geuldal

Algemeen Jeugd
Geschreven op maandag 2 december 2019 22:53 door SV Geuldal.

Maandag j.l was het zover en wist de Sint ondanks alle drukte onze jeugd te vereren met een voetbalbezoekje.

En de Sint kwam niet alleen zo maar even langs. Hij had al zijn Pieten meegenomen omdat ze nog wel wat voetbal lessen konden gebruiken van onze jeugdige talentjes!! Het voetbal in Madrid is ook niet meer wat het geweest is....

Onze voetballertjes vonden het prachtig en de Pieten waren zelfs in Geuldal tenues gestoken. Die ze zelfs niet wilden ruilen! Er werd leuk samen getraind en na afloop was er ook nog een verrassing voor iedereen.

De Sint had voor iedereen een prachtige bal meegenomen en met flink wat pepernoten en chocolademelk ging iedereen voldaan naar huis.

Dank aan iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt en een speciaal dank je wel aan de dames van de activiteiten commissie van SV Geuldal.