Spannende wedstrijd D1

Algemeen Archief - 2014/'15
Geschreven op maandag 24 november 2014 15:22 door SV Geuldal.

Zaterdag 22-11-2014 Strucht/Wijlre D1- Voerendaal/RKSVB D2 We speelden thuis in Strucht met mooi weer. De eerste tien minuten had Voerendaal veel kansen maar Keanu had mooie reddingen en hield de nul. We kwamen steeds beter in de wedstrijd. Na ongeveer 15 minuten scoorde wij de 1-0 door een corner van Scott die Senne er mooi inschoot. Helaas viel binnen een minuut de 1-1. Na een corner werd het nog 1-2. Met deze stand gaan we de rust in. In de tweede helft krijgen we na 7 minuten een corner die door Senne wordt genomen en Ivan kopte tegen de hand van de tegenstander: penalty! Senne neemt hem en schoot de bal rechts in het hoekje 2-2. Door een verdedigingsfoutje werd het 2-3 voor Voerendaal. In de 23e minuut van de 2e helft gooit Scott in naar Ivo die op snelheid de verdediging passeert en het goed afmaakt 3-3. Voerendaal krijgt een vrije trap die word ingeschoten 3-4. Vlak voor het einde weet Voerendaal ook nog de 3-5 te maken. Het was een leuke wedstrijd, jammer genoeg verloren, een gelijkspel was verdiend geweest. Man of the match: Keanu, omdat hij veel mooie reddingen had. Verslag: Milan Marcus