Sterke bekerstart niet doorgetrokken

Archief – 2018/’19
Geschreven op zondag 9 september 2018 17:06 door Ralph Souren.

Na de 5-3 overwinning op FC Gulpen heeft SV Geuldal de tweede wedstrijd niet weten te winnen. In Wijlre was BMR met 0-1 te sterk. Hierdoor staat SV Geuldal de eerste plaats af aan de ploeg uit Banholt, Mheer en Reijmerstok. Volgende week wordt de bekergroep beslist: koploper BMR speelt uit tegen Gulpen en SV Geuldal uit tegen DBSV.

Stand:

  1. BMR (4 punten)
  2. SV Geuldal (3 punten)
  3. DBSV (2 punten)
  4. FC Gulpen (1 punt)

Ook het tweede elftal wist de overwinning van vorige week (4-0 tegen Daalhof) niet door te trekken. In Lemiers bleven ze steken op een 1-1 gelijkspel. Het enige Geuldal doelpunt werd gemaakt door Kjell Speetjens.  SV Geuldal 2 blijft wel koploper in de groep en kan volgende week tegen FC Gulpen de tweede ronde veiligstellen.

Stand:

  1. SV Geuldal 2 (4 punten)
  2. FC Gulpen 2 (3 punten)
  3. Daalhof 3 (3 punten)
  4. Rood Groen 2 (2 punten)

De wedstrijd van de dames tegen De Leeuw ging helaas niet door.