Strucht/Wijlre C1 wint verdiend derby tegen Walram C1.

Algemeen Archief - 2014/'15
Geschreven op zaterdag 13 september 2014 16:44 door Bart Schrouff.

De laatste wedstrijd in de poulefase van de beker was tegen onze buren uit Valkenburg.

De afgelopen week speelden we al een goede wedstrijd tegen Spaubeek C1 waarin we verzuimden onze kansen te benutten. Dat zou vandaag beter moeten. Vanaf het begin van de wedstrijd speelden we fel vooruit en gaven Walram geen kans om in hun spel te komen. Al na circa 3 minuten scoorde Kylian via een mooi afstandschot de 1-0. Hierna beleven we lekker fel vooruit spelen en de 2-0 lag er al in na 5 minuten doordat de doelverdediger een vrije trap van Wout niet lekker verwerkte. Hierna kwam Walram wat beter in de wedstrijd. Het spel ging op en neer maar er ging meer dreiging uit van onze voorhoede. Op slag van rust scoorde Walram tegen door een vrije trap van circa 18 meter mooi in de bovenhoek te plaatsen 2-1. Na de rust bleef het spelbeeld hetzelfde een wedstrijd die op en neer ging met de betere kansen voor Strucht/Wijlre. Doordat we fel en geconcentreerd bleven spelen behaalden we uiteindelijk een verdiende 3-1 overwinning doordat Kylian in de laatste minuut alleen op de keeper af kon gaan en de 3-1 scoorde. Mannen proficiat, complimenten voor jullie inzet, als we deze lijn kunnen voortzetten kan het een leuk seizoen worden. Volgende week begint de competitie met een uitwedstrijd tegen vv Bunde C1.