SV Geuldal D1 tegen Vaesrade D1

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op zondag 20 september 2015 13:20 door SV Geuldal.

Zaterdag 12 september hadden we een bekerwedstrijd tegen Vaesrade D1. Al vroeg in de wedstrijd scoorde Ivo de 1-0, een paar minuten later kreeg Scott een kans maar die ging er helaas niet in. Vlak daarna kreeg Scott een 2e kans om te scoren en dat deed hij..2-0. Toen ging het allemaal heel snel. Vaesrade had niet veel te bieden en zakte steeds meer in. Daardoor maakte Ivo de 3-0 en 4-0. Niet veel later maakte Thuur de 5-0, Milan de 6-0 en Ivo de 7-0. Vaesrade had enkele kansjes maar Ivan hield die goed tegen. Toen maakte Sjors een actie en schoot hem over de keeper heen, 8-0. Uit een corner maakte Thuur de 9-0. Toen kreeg Sjors weer een actie en legde hem af op Milan die de 10-0 binnenschoot. De scheidsrechter floot af voor rust. Aan het begin van de 2e helft kreeg Ivo een mooie kans en schoot hem mooi binnen, 11-0. Niet veel later maakte Thuur zijn 3e goal! 12-0.  Ivo scoorde de 13-0, Scott de 14-0 en Casper pikte ook zijn doelpunt mee…15-0. Sjors maakte de 16e. Toen kreeg Vaesrade een penalty! Maar de penalty was niet goed ingeschoten en Ivan hield de penalty tegen. En toen maakte Luc de laatste goal van de wedstrijd. Zo eindigde de wedstrijd in 16-0
Verslag: Milan