sv Geuldal MC1 – Caesar/Vos MC1 0-3

Algemeen Archief - 2014/'15
Geschreven op zondag 15 maart 2015 11:36 door Bart Schrouff.

Tegenstander (nu nog) een maatje te groot. De meiden mochten vandaag aantreden tegen Caesar MC1, een tegenstander van formaat. Uit betrouwbare bron hadden we  vernomen dat deze meiden al 2 jaar samen spelen. Alles met klinkende cijfers gewonnen. Maar, wat speelden we goed. Caesar kwam niet in het spel  en had het geluk om een keer te scoren voor rust. 0-1, en dat bleef het, heel lang…. De tweede helft trof een goed schot van Kelly net geen doel. Wat als die erin was gegaan….Het laatste kwartier won Caesar het op ervaring en werd er helaas voor ons toch nog 2 keer gescoord.

Een dikke vette pluim voor:

de verdediging: de snelle tegenstanders werden goed afgestopt. Samenspel met middenveld gaat steeds beter!

het middenveld: wat een inzet, lieten zich niet intimideren door de fysiek sterke meiden van Caesar

de voorhoede: paar kleine kansjes gehad, volgende week gaan ze erin!

onze debutante Mina Topalovic die ons team komt versterken.

Het publiek, opa’s, vaders, moeders, vriendje (van..), ikzelf niet te vergeten, heeft enorm genoten van de wedstrijd.

Goed blijven trainen, en dan zal deze groep mooie resultaten bereiken.