sv Geuldal MC1 – Heer MC1

Algemeen Archief - 2014/'15
Geschreven op zondag 8 maart 2015 11:03 door Bart Schrouff.

Zaterdag speeld onze MC1 tegen Heer MC1 en het eerste punt is binnen!

De meiden waren er klaar voor. Eindelijk de aftrap voor een nieuwe speelronde. Mooi weer en van top tot teen gemotiveerd. Het fysiek erg sterke team van Heer scoorde met een mazzeltje. Een tegenvaller om zo vroeg op achterstand te komen. Onze meiden lieten zich niet uit het veld slaan en knokten voor elke bal. De meiden uit Mestreech bleven aanvallen, maar kwamen niet meer tot scoren. Het bleef 0-1 tot de rust. Na de pauze kwam een strijdlustig team het veld op. Kleine kansjes dienden zich aan. Kelly, Floor, Lisa kwamen bijna tot scoren. Noa, die de tweede helft uitstekend stond te keepen, hield het doel schoon. Het harde werken werd beloond door een schitterend doelpunt van Kelly. Een puike eerste helft gekeept en dan met een strak schot scoren in de tweede helft: 1-1. Floor had de winnende goal op de slof, maar kwam net niet tot scoren. Jammer! Het hele team blonk uit door inzet tot de laatste minuut en het gelijk spel was meer dan verdiend. Ga zo door meiden!