SV Geuldal speelt knap gelijk bij WDZ

Archief – 2017/’18
Geschreven op maandag 7 mei 2018 17:24 door Bart Schrouff.

SV Geuldal heeft afgelopen zondag een verdienstelijk gelijkspel behaalt in Bocholtzerheide bij WDZ. De laatste weken is het toch nog spannend geworden mbt de nacompetitieplaatsen. Zwart-Wit’19, Passart-VKC, RKTSV en SV Geuldal strijden om de nacompetitie te ontlopen. Vooraf aan de wedstrijd waren de nodige spelers door blessures en schorsingen afwezig bij SV Geuldal (Kevin, Ruud, Rick, Coen, Stan en Danny om er maar enkele te noemen). WDZ strijdt nog volop mee om een plaats voor promotie en begon prima aan de wedstrijd en SV Geuldal stond onder druk. Gelukkig voor SV Geuldal stond het vizier van de voorhoede van WDZ niet echt scherp en werden enkele mooie kansen gemist. Compliment ook voor onze keeper Luuk die met een mooie redding tot aan de rust de 0 wist te houden. WDZ had op dat moment een voorsprong verdiend. Doordat SV Geuldal in de 2e helft de wind in de rug had, werd het verdedigen makkelijker en begon het geloof in een stunt te groeien. Op de counter waren de beste kansen in de 2e helft voor SV Geuldal. Na een prachtige vrije trap van Roy Hodiamont strafte Jesse Maessen met een mooie kopbal twijfel in de WDZ verdediging af en scoorde de 0-1. WDZ ging nog meer drukken maar bleef de combinaties te ver doorvoeren en bij SV Geuldal groeide het zelfvertrouwen met de minuut. 10 minuten voor het einde had Roy een prima wedstrijd kunnen bekronen toen hij zich perfect vrij kapte op de rand zestien. Helaas werd zijn inzet gestopt door de keeper van WDZ. Toch sloeg het noodloot nog vlak voor tijd toe. WDZ kreeg een vrije trap op circa 25 meter en Jeroen Hunen krulde de bal perfect over de muur in de bovenhoek, 1-1. Zuur voor SV Geuldal zo vlak voor tijd, echter over de gehele wedstrijd gezien een verdiende uitslag. Op basis van de vechtlust en inzet een verdiend punt voor SV Geuldal dat zo weer een puntje uitloopt op de concurrentie. Complimenten aan het team en technische staf! Donderdag speelt SV Geuldal in Schin op Geul tegen Voerendaal en zondag de uitwedstrijd in Landgraaf tegen Sylvia.