SV Geuldal ten onder in derby

1ste elftal
Geschreven op maandag 28 september 2020 12:10 door Bart Schrouff.

SV Geuldal heeft helaas het onderspit moeten delven in de derby tegen Zwart-Wit’19. De eerste helft was SV Geuldal de iets betere ploeg maar helaas door enkele persoonlijke fouten was de ruststand maar 2-2. Zwart-Wit kwam op 0-1 en hierna kwam SV Geuldal door twee penalties te benutten via Danny Smeets op een 2-1 voorsprong. Lang duurde dat niet want Zwart-Wit’19 scoorde ook via een penalty de 2-2. na de rust was SV Geuldal het eerste kwartier niet bij de les en via weer enkele persoonlijke fouten wist Zwart-Wit’19 op een 2-4 voorsprong te komen. Hierna was SV Geuldal van slag en had de ploeg uit de Eys de score kunnen/moeten uitbouwen. Het laatste kwartier van de wedstrijd kwam SV Geuldal weer beter in de wedstrijd en wist via een vrije trap van Danny Smeets de 3-4 te scoren. Hier bleef het echter bij. Komende zondag spelen we in Schin op Geul tegen Kakertse Boys. Als we zo blijven trainen als de afgelopen weken moeten de punten binnenkort binnen komen. Op de foto speler van de week Lars Langeveld en scheidsrechter Hautvast die een prima wedstrijd floot, complimenten! De andere uitslagen: WDZ 4 – SV Geuldal 2 2-1 / Berg’28 4 – SV Geuldal 3 3-1 / Haslou vets – SV Geuldal vets 1-1