SV Geuldal en Vaesrade komen niet tot scoren

Archief – 2017/’18
Geschreven op maandag 9 april 2018 10:39 door Bart Schrouff.

Sv Geuldal begon sterk aan de wedstrijd tegen Vaesrade. Onder een lekker zonnetje werd vanaf de flanken goed druk gezet en hierdoor waren de eerste kansen voor SV Geuldal. Na een half uur kwam Vaesrade beter in de wedstrijd en ontspon zich een open wedstrijd met kansen over en weer. Ook in de tweede helft hadden beide teams diverse mogelijkheden om de score te openen maar  dit wilde maar niet lukken. Uiteindelijk een terechte 0-0 eindstand die net zo goed 3-3 had kunnen zijn. Beide ploegen hadden vrede met het resultaat gezien de andere uitslagen in de 4e klasse B. Voor SV Geuldal staat komende zondag de uitwedstrijd tegen RKTSV op het programma in Terwinselen. Bij een overwinning kan men heel goede zaken doen om handhaving al in een vroeg stadium veilig te stellen.