SV Geuldal zet stijgende lijn door.

Archief – 2017/’18
Geschreven op maandag 29 januari 2018 17:39 door Bart Schrouff.

De eerste wedstrijd na de winterstop was meteen een erg belangrijke. Thuis tegen hekkesluiter RKTSV zouden er goede zaken gedaan kunnen worden bij een overwinning. Vanaf het begin werd het open wedstrijd met de eerste kansen voor SV Geuldal. RKTSV had het moeilijk met de beweeglijke en snelle voorhoede van SV Geuldal.  Na 14 minuten was het debutant Kylian Maessen die zijn eerste basisplaats bij het 1e bekroonde met de 1-0. Hij ging goed op snelheid door en liet de keeper in de 1 tegen 1 kansloos. RKTSV ging wat meer druk zetten en dat leverde enkele kleine kansen op met name via vrije trappen en corners. Aan de overkant bleef de voorhoede van SV Geuldal via Toon Scheepers en Kylian Maessen voor gevaar zorgen. SV Geuldal verzuimde om de 2-0 te scoren en helaas krijg je dan vaak de rekening gepresenteerd. Zo ook nu. Na een scrimmage ging de spits van RKTSV, Danny Mommertz, naar de grond en kreeg hij een strafschop die hij vlak voor rust benutte 1-1. Zuur voor SV Geuldal dat een goede eerste helft speelde. Na de rust was het SV Geuldal dat beter uit de startblokken kwam en keer op keer op snelheid erdoor kwam. Na een mooie combinatie kwam Nemo Beckers vrij voor de keeper en scoorde hij beheerst de 2-1. Hierna was het SV Geuldal dat de wedstrijd domineerde en via Toon Scheepers 3-1 en Kay Hameleers 4-1 en 5-1 de eindstand bepaalden. Een verdiende en erg belangrijke overwinning waarin met name de tomeloze inzet en de snelheid in het team vandaag het verschil maakte. SV Geuldal zet de goede reeks, 10 punten uit de laatste 4 wedstrijden, door en dit smaakt naar meer! Komende zondag staat de uitwedstrijd tegen koploper Wijnandia op het programma, tot nu toe nog zonder puntverlies…. Kan SV Geuldal de eerste puntjes van de koploper afsnoepen, kom kijken en steun onze jongens!