Valse start voor SV Geuldal

1ste elftal
Geschreven op maandag 21 september 2020 09:56 door Bart Schrouff.

De competitie is afgelopen weekend van start gegaan voor de teams van SV Geuldal. Op vrijdag begonnen onze 35+ teams. Team 1 (op de foto mooi op 1,5 mtr afstand) speelde in Partij en wist uit 4 wedstrijden een puntje te sprokkelen. Hetzelfde resultaat behaalde ons 2e 35+ team in Margraten. Op zondagochtend kregen onze dames met 1-5 klop van kampioenskandidaat Passart-VKC, de uitslag was enigszins geflatteerd en als onze dames beter met hun kansen waren omgesprongen had er zeker een betere uitslag in gezeten. Het 3e team behaalde een puntje thuis tegen RKUVC3 (2-2). SV Geuldal 2 deed zich zelf tekort door met 1-1 gelijk te spelen tegen BMR 3 terwijl men de duidelijk betere ploeg was. Tenslotte ging het vlaggeschip zondagmiddag onderuit in Lemiers met 3-1. Ondanks een goede voorbereiding stond men te snel tegen een achterstand aan te kijken. Los dat ons eigen spel niet goed genoeg was had de scheidrechter bij twee doelpunten van Rood Groen wellicht anders kunnen/moeten beslissen. Maar goed, uithuilen en volgende week weer vol aan de bak thuis in Wijlre tegen Zwart-Wit’19.