Verslag Geuldal D1 tegen Hellas D1 (6-1)

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op zaterdag 10 oktober 2015 17:44 door SV Geuldal.

We begonnen niet heel goed. Eerst werd er 0-1 gemaakt. Maar toen kwamen we pas echt in de wedstrijd. De eerste schoten werden helaas gemist. Daarna eerst een mooie goal van Milan 1-1. Toen ging het een heel stuk beter, een mooi doelpunt van Ivo en daar liet hij het niet bij. Hij maakte namelijk ook de 3-1 hij stond helemaal vrij en passeerde vervolgens ook nog de keeper en tikte hem erin. Daarna kwam Ivo nog een keer met een mooie voorzet op Scott waardoor hij scoorde 4-1. 2e helft gingen Scott en Ivo weer naar voor door de mooie paas van Luc. Ivo geeft een mooie voorzet en Scott kon hem net erin tikken 5-1. Hierna kwam Scott met een mooie voorzet op Milan maar helaas kon hij niet scoren. We hadden nog één kans, maar die gebruikte we ook goed. Ivo gaf een goede voorzet op Scott en hij kon hem net langs de keeper tikken. Een mooie overwinning tegen oude dorpsgenoten. Bedankt jongens!!
Toen hoorde we het fluitsignaal en waren we allemaal erg blij. Goed gespeeld jongens!
Verslag door: Morris Hendriks.
Aanvoerder/wasbeurt: Morris Hendriks.